O nas

Bejbi cafe powstała z myślą o Dzieciach i Rodzicach. Staraliśmy się stworzyć miejsce niezwykłe, ciepłe i bezpieczne.

To nie hałaśliwa sala zabaw, a klimatyczna kawiarenka, w której panuje kameralna atmosfera sprzyjająca spotkaniom towarzyskim, koleżeńskim pogaduchom, relaksie przy ulubionej prasie, czy komputerze. Oferujemy bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Naszym gościom polecamy pyszną, wysokiej jakości kawę 100% arabikę, oraz codziennie świeże ciasto domowego wypieku, a także desery, lody, sałatki, przekąski, różne napoje a dla milusińskich specjalne bejbikowe menu.

W trosce o komfort rodziców, aby nie musieli martwić się o swoje Skarby i spokojnie się relaksować, urządziliśmy specjalny pokój dla dzieci wyposażony w wiele atrakcyjnych zabawek i gier, gdzie będą mogły bezpiecznie się bawić. Zadbaliśmy także o pogodny wystrój łazienki i wyposażyliśmy ją we wszystkie niezbędne akcesoria dla malucha.

Organizujemy warsztaty i zajęcia dla dzieci w różnym wieku oraz okolicznościowe imprezy zamknięte/urodziny, chrzciny, jubileusze, spotkania towarzyskie.

Ze względu na specyfikę naszej kawiarni nie prowadzimy sprzedaży alkoholu. W pogodne dni zapraszamy do naszego ogródka urządzonego także z myślą o dzieciach, aby mogły się bawić w pobliżu rodziców.

Facebook